top of page

26 Ara Sal

|

ZOOM

ONLINE TOPLANTI: EMAR Yazılım Tanıtımı (26 Aralık Salı)

Dernek üyesi meslektaşlarımızla; eczanelerimizin dijitalleşme sürecine katkıda bulunmak ve teknolojinin sunduğu imkanlardan en iyi şekilde yararlanmak üzere ECZANE MALİ ANALİZ RAPORLAMA (EMAR) YAZILIMI TANITIM TOPLANTISI'nda buluşuyoruz. .

ONLINE TOPLANTI: EMAR Yazılım Tanıtımı (26 Aralık Salı)
ONLINE TOPLANTI: EMAR Yazılım Tanıtımı (26 Aralık Salı)

Saat ve Yer

26 Ara 2023 20:00 – 21:00

ZOOM

Etkinlik Hakkında

Etkin Eczacılık Derneği olarak, eczacılık mesleğinin gelişimine ve üyelerimizin mesleki becerilerinin artırılmasına büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda, eczanelerimizin dijitalleşme sürecine katkıda bulunmak ve teknolojinin sunduğu imkanlardan en iyi şekilde yararlanmak üzere ECZANE MALİ ANALİZ RAPORLAMA (EMAR) YAZILIMI TANITIM TOPLANTISI düzenliyoruz.

Eczanelerimizin dijitalleşmesi ve yazılım kullanımının önemine odaklanacağımız EMAR (Eczane Mali Analiz Raporlama Programı) yazılımının tanıtımını içeren toplantımızda; bu yazılımın eczanelerimiz için sunduğu avantajları, kullanım kolaylıklarını ve günlük işletme pratiğimizdeki kazançlarını detaylı bir şekilde ele alacağız.

Eczacılık mesleğinin gelişimine katkı sağlamak ve üyelerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek adına düzenlediğimiz EMAR Yazılım Tanıtım Toplantımıza tüm üyelerimiz davetlidir.

Katılım Bilgileri:

ZOOM üzerinden gerçekleşecek online toplantımız 26 Aralık Salı (Yarın) günü 20:00-21:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Saygılarımızla,

Etkin Eczacılık Derneği

Dijital Dönüşüm Komisyonu

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page