top of page

23 May Per

|

Selanik

MESLEKİ GEZİ: Yunanistan // Selanik Eczacı Kooperatifi

Daha önce ilaç pazarı ve eczacılık alanındaki düzenlemeleri incelemek üzere Portekiz/Lizbon, İspanya/Sevilla, Fransa/Paris, Yunanistan/Atina ve Nafplion, İtalya/Milano- Bologna- Avusturya /Viyana’ya yaptığımız mesleki gezilerimizin bu yılki durağı Yunanistan/Kavala ve Selanik şehirleri...

MESLEKİ GEZİ: Yunanistan // Selanik Eczacı Kooperatifi
MESLEKİ GEZİ: Yunanistan // Selanik Eczacı Kooperatifi

Saat ve Yer

23 May 2024 07:00 – 26 May 2024 11:00

Selanik, Selanik, Yunanistan

Etkinlik Hakkında

Derneğimiz her yıl; ilaç pazarı, eczacılık alanındaki düzenlemeler, uygulamalar, eczane modelleri ve eczane hizmetleri konularında bilgi almak üzere, ilaç fiyatlarının belirlenmesinde referans aldığımız ülkelere ziyaret düzenlemektedir.

Daha önce Portekiz/Lizbon, İspanya/Sevilla, Fransa/Paris, Yunanistan/Atina ve Nafplion, İtalya/Milano- Bologna- Avusturya /Viyana’ya yaptığımız gezimizin bu yılki durağı Yunanistan/Kavala ve Selanik şehirleri olacak.

23-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz ziyaretimizde Selanik’te Eczacı Kooperatifi temsilcileriyle mesleki toplantımız için bir araya geleceğiz. Yunanistan ilaç pazarı, eczacılık alanındaki düzenlemeneler, eczacılık uygulamaları, eczane hizmetleri konularında bilgi alacağız. Ayrıca eczane ziyaretimiz olacak.

Ayrıntılı tur programını ekte sunduğumuz mesleki ve kültür gezimize katılım durumunuzu 15 Mart 2024 Cuma gününe kadar aşağıdaki linkteki formu doldurarak bildirmenizi önemle rica ederiz. Formu doldurmanızın ardından acentemiz konuyla ilgili tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

ÖNEMLİ NOTLAR:

  1. **Vize** isteyen üyelerimizin en geç 7 Mart 2024 Perşembe gününe kadar pasaport görüntülerini iletmeleri gerekmektedir.
  2. İptal durumlarında ücret iadesi yapılamamaktadır. Bu durumda katılımı kesin olan üyelerimizin kayıt yaptırmalarını rica ederiz.
  3. Kontenjan sınırlıdır.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page