top of page

06 May Cmt

|

Viyana

MESLEKİ GEZİ: 6-9 Mayıs 2023 Viyana

6-9 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz ziyaretimizde Viyana’da Eczacı Kooperatifi temsilcileriyle mesleki toplantımız için bir araya geleceğiz. Avusturya ilaç pazarı, eczacılık alanındaki düzenlemeneler, eczacılık uygulamaları, eczane hizmetleri konularında bilgi alacağız.

MESLEKİ GEZİ: 6-9 Mayıs 2023 Viyana
MESLEKİ GEZİ: 6-9 Mayıs 2023 Viyana

Saat ve Yer

06 May 2023 06:30 – 09 May 2023 23:00

Viyana, Viyana, Avusturya

Etkinlik Hakkında

Dernek olarak; genel ilaç pazarı, eczacılık alanındaki düzenlemeler, uygulamalar, eczane modelleri ve eczane hizmetleri konularında bilgi almak üzere, ilaç fiyatlarının belirlenmesinde referans aldığımız ülkelere ziyaretler düzenlemekteyiz. Bu yılki mesleki ve kültür gezimizi 6-9 Mayıs 2023 tarihlerinde Viyana’ya yapıyoruz.

Daha önce Portekiz/Lizbon, İspanya/Sevilla, Fransa/Paris, Yunanistan/Atina ve Nafplion, İtalya/Milano- Bologna’ya yaptığımız gezimizin bu yılki durağı Avusturya/Viyana, Slovakya/Bratislava- şehirleri olacak.

6-9 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz ziyaretimizde Viyana’da Eczacı Kooperatifi temsilcileriyle mesleki toplantımız için bir araya geleceğiz. Avusturya ilaç pazarı, eczacılık alanındaki düzenlemeneler, eczacılık uygulamaları, eczane hizmetleri konularında bilgi alacağız. Ayrıca eczane ziyaretimiz olacak.

Katılım için KAYIT OL butonunu tıklayınız.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page